NOVINKY V SEKCI PRO ODMĚŇOVÁNÍ

Když společnost TREXIMA otevřela registraci na vzdělávací program Akademie odměňování v Olomouci, řada z vás se ptala, jestli připravuje něco podobného i v Praze. Máme pro vás dobrou zprávu. Registrace na Akademii odměňování TREXIMA v Praze je otevřena a plní se velmi rychle. Nezapomeňte se přihlásit včas, vzdělávací program o odměňování začíná už v dubnu.

Pro Akademii odměňování v Praze platí to samé, co pro Akademii v Olomouci. Obsah zůstává, mění se pouze místo a termíny. 5 modulů, 9 dnů nabitých praktickými informacemi pro personalisty, HR ředitele, manažery i Comp&Ben specialisty. Navíc s atraktivními hosty. Na Akademii odměňování se kromě zkušených lektorů z TREXIMY potkáte i s Radimem Paříkem, Davidem Borovcem, Hynkem Vrbickým a Vojtěchem Klimešem.

Program akademie je následující:
1/ 25. 4. – 26. 4. 2023 Strategie odměňování: principy a východiska mzdových systémů
2/ 24. 5. – 25. 5. 2023 Analýza systému odměňování, interní controlling a vnější konkurenceschopnost
3/ 14. 6. – 15. 6. 2023 Základní mzda a variabilní složka mzdy: určení hodnoty pracovní pozice, kvality zaměstnance a hodnocení výkonu
4/ 20. 9. – 21. 9. 2023 Tvorba a implementace moderního systému odměňování, benefity a jejich role ve stabilizaci zaměstnanců
5/ 16. 10. 2023 Vyjednávání o mzdě: kolektivní a individuální vyjednávání, úpravy mezd

Všechny vzdělávací moduly proběhnou v atraktivních prostorech společnosti OKsystem v Praze Na Pankráci. Více se o akademii odměňování dozvíte na www.trexima.cz/akademie-odmenovani. Tyto akce nejsou akcemi Svazu personalistů ČR.