SOUTĚŽ PERSONALISTA ROKU 2022 MÁ VÍTĚZE

Výherci letošního ročníku soutěže Personalista roku 2022 jsou známi! Ve středu 30. listopadu se sešla hodnotící komise a zvolila výherce jednotlivých kategorií a rozhodla o udělení zvláštní ceny poroty.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE:

Kategorie velký podnik – ING. RADOMÍR MIKOLÁŠ (KOVONA SYSTEM, A.S.)

Kategorie střední podnik – ING. PETRA KLEMENTOVÁ (FERRIT, S. R. O.)

Kategorie malý podnik – ING. VĚRA MACÁKOVÁ (TPO DEVELOPMENT, S. R. O.)

Zvláštní cena partnera – MILUŠE JEŘÁBKOVÁ, DIS. (PLASTIC OMNIUM LIGHTING CZECH S.R.O.)

Všem vítězům a finalistům srdečně gratulujeme! Ceny vítězům budou předány v pondělí 5. prosince 2022 na galavečeru Region pro sebe v Ostravě.

PRŮBĚH HODNOCENÍ SOUTĚŽE:

Soutěž měla tři úrovně. V první úrovni se hodnotila relevantnost a oprávněnost soutěžícího, ve druhé se hodnotila „tvrdá“ kritéria soutěžícího a ve třetí se hodnotil konkrétní personální projekt. Pro druhou úroveň připravovali kritéria Ing. Daniel Svoboda, MBA, Mgr. Daniela Nyklová a Mgr. Petr Otáhal, LL.M., MBA. Pro nejvyšší úroveň byla potřeba odborná hodnotící komise, která hodnotila ve složení: Ing. Radúz Mácha za Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, Mgr. Radka Šušková za New Dimension, s. r. o., Mgr. Daniela Nyklová za Petr  Otáhal a.s., Ing. Tomáš Buchwaldek za společnost Right Indicada – partnera soutěže, Ing. Vladimíra Roldánová za Mantena Trainings, Ing. Naďa Boušková za DfK Group a.s., Bc. Kateřina Krausová, Ing. Michal Gargoš a Mgr. Petr Otáhal, LL.M., MBA, nominováni za Klub personalistů Moravy a Slezska. Každý hodnotitel měl k dispozici maximálně 30 bodů pro každého personalistu, které v deseti kategoriích přiděloval.

CENY V SOUTĚŽI:

Vítězové v kategoriích malý, střední a velký podnik mají dvě ceny:

1. A) OSOBNÍ CENU – POUKAZ NA BEZPLATNÉ STUDIUM MBA. Cenu dodal vzdělávací a poradenský institut Petr Otáhal, a. s.
  2. B) CENU PRO SVÉ HR ODDĚLENÍ – 1/2 DENNÍ BEZPLATNÁ PROŽITKOVÁ AKCE PRO HR TÝM od vzdělávací společnosti New Dimension, s. r. o.

VÍTĚZ: ZVLÁŠTNÍ CENA PARTNERA SOUTĚŽE získává konzultaci silných stránek – Gallup test pro své zaměstnance od společnosti Right Indicada, s. r. o.

Mgr. Daniela Nyklová, ředitelka soutěže

Please prove you are human by selecting the cup.