PŘEDÁVÁNÍ CEN PERSONALISTA ROKU 2022

Gratulujeme letošním výhercům!

Předání cen proběhlo na pondělním slavnostním galavečeru „Region pro sebe“ v Ostravě. Z rukou předsedy klubu personalistů pana Petra Otáhala a náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje pana Stanislava Folwarczného převzali své ceny: paní Věra Macáková (TPO DEVELOPMENT, S. R. O.) v kategorii malý podnik, paní Petra Klementová (FERRIT, S. R. O.) v kategorii střední podnik a pan Radomír Mikoláš (KOVONA SYSTEM, A.S.) v kategorii velký podnik. Zvláštní cenu partnera společnosti RIGHT INDICADA převzala od Tomáše Buchwaldka paní Miluše Jeřábková (PLASTIC OMNIUM LIGHTING CZECH S.R.O.)

Děkujeme všem personalistům, kteří se do letošního ročníku soutěže zapojili. Bylo předloženo mnoho zajímavých projektů a nebylo jednoduché vybrat jen vítězné. Děkujeme také partnerům pomáhajícím tuto soutěž uspořádat: panu Tomáši Buchvaldkovi a panu Eduardu Hégrovi. Zbývá dodat, že galavečer byl vyvrcholením aktivit Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje v čele s Radúzem Máchou.

Těšíme se na nové nominace v roce 2023, kdy bude soutěž Personalista roku 2023 vyhlášena s působností na celé Česko, a to ve spolupráci s Unií zaměstnavatelských svazů. Daniela Nyklová, ředitelka soutěže.