PRAŽSKÁ HR KONFERENCE ZA NÁMI – PŘED NÁMI MNOHO VÝZEV

Unie zaměstnavatelských svazů společně se Svazem personalistů ČR uspořádali v úterý 22. listopadu 2022 v Praze HR konferenci PERSONALISTIKA 2023.

Konference se zaměřila na tři důležitá témata v HR roku 2023, a to digitalizace HR, kde přednášel Michal Mikulášek a společně s ním v následném diskuzním panelu zasedli: Karel Trpkoš, David Koláček, Tereza Lipoldová a Leo Kallista. Druhým tématem bude zaměstnávání cizinců, kde přednášela Martina Děvěrová a Martin Jánský a společně s nimi v následném diskuzním panelu zasedli: Kateřina Štěpánková, Lukáš Prokeš a Veronika Kubíková. A závěrečným tématem budou ekonomické úspory v benefitech, o kterých přednášela Lucie Rolná a po ní v následném diskuzním panelu zasedli: Vít Jásek, Daniel Čapek a Petr Douda.

Tato konference probíhala pod záštitami: Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Budeme se na Vás všechny těšit na dalších HR akcích, které plánujeme v lednu v Praze, v Olomouci a v Ostravě.