NOVINKY V SEKCI PRO DIGITALIZACI

Asi nikoho z nás to nebaví řešit, přesto to s největší pravděpodobností budeme muset řešit znova.
Řeč je o testování zaměstnanců na covid-19. Prognózy ze světa už opět predikují další podzimní vlnu, která by znamenala opětovné a pravidelné testování zaměstnanců.

Vypisování mnoha termínů, přihlašování zaměstnanců na testování, komunikace s manažery, reportování, vyhodnocování, upozorňování na výsledky a mnoho dalších činností, ze kterých především vám personalistům již při čtení této zprávy pravděpodobně šediví vlasy.

Existuje však pomoc, jak si to ulehčit:  „Vymýtit covid-19 se nám asi jen tak nepodaří, dobrou zprávou ale je, že všechny zmíněné činnosti si můžete díky digitalizaci značně ulehčit a ušetřený čas věnovat jiným činnostem, na které v těchto obdobích nemáte dostatek prostoru.

Uznejte sami, nebylo by to pěkné, kdyby se zaměstnanci, popřípadě jejich manažeři přihlašovali na termíny sami a pověřené osoby by pouze evidovaly jejich výsledky, na základě kterých by dle nadefinovaných pravidel chodily emaily na konkrétní osoby nebo na zaměstnance a manažery v případě pozitivního výsledku? Automatické generování statistik a reportů na jedno kliknutí a veškerá historie na jednom místě?“ uvádí Jan Lipový, obchodní ředitel společnosti Scholasticus.

Líbí se Vám to? Tak v tom případě si poznačte do svého kalendáře datum 17. srpna od 10:00 h,kdy Vám na svém HR on-line meetingu přesně takovou aplikaci reálně představí. Přihlásíte se snadno zde: www.svazpersonalistu.cz.

P.S. Pokud patříte mezi ty šťastnější z nás, které dovolená teprve čeká a budete v tomto termínu ještě ladit poslední opálení, nemusíte zoufat. Osobně se s Honzou můžete potkat také v Olomouci 25.8. na HR BREAKFAST nebo mu napište na email: jan.lipovy@scholasticus.com a můžete to společně probrat.